skip navigation
Zoom Product 1
  • Zoom Product 1
  • Zoom Product 2
  • Zoom Product 3
  • Zoom Product 4

Wosk pszczeli 5kg

Cena:
330.00/szt
Ilość:
Łącznie:
330.00
Ładowanie informacji o wysyłce...

Skład Wosku Pszczelgo

Wosk pszczeli to złożony skład chemiczny, składający się z estrów, kwasów tłuszczowych i długich łańcuchów węglowodanów.

Zastosowania Wosku Pszczelego

W Przemyśle Kosmetycznym

Wosk pszczeli w kosmetykach jest ceniony za swoje właściwości nawilżające i zmiękczające. Stosuje się go w produkcji balsamów, kremów, pomadek do ust i innych produktów do pielęgnacji skóry.

W Produkcji Świec

Świece z wosku pszczelgo są popularne ze względu na ich naturalny, delikatny zapach oraz zdolność do spalania się bez dymu i sadzy.

W Przemyśle Spożywczym

Wosk pszczeli w przemyśle spożywczym wykorzystywany jest jako naturalny środek konserwujący i powlekający, np. w produkcji owoców powlekanych woskiem oraz jako dodatek do niektórych słodyczy.

W Domowych Zastosowaniach

Domowe zastosowania wosku pszczelgo obejmują produkcję naturalnych środków czyszczących, polerowanie mebli, a także jako składnik domowych maści i kremów.

W Rękodziele i Sztuce

Wosk pszczeli w rękodziele wykorzystuje się do tworzenia naturalnych farb, woskowania nici i produkcji ekologicznych materiałów artystycznych.

W Medycynie i Farmacji

Wosk pszczeli w medycynie stosuje się w produkcji maści, balsamów i innych preparatów leczniczych, dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym i ochronnym.

W Ekologii

Wosk pszczeli a ekologia: Ze względu na swoje naturalne pochodzenie i biodegradowalność, wosk pszczeli jest coraz częściej wykorzystywany jako ekologiczna alternatywa dla produktów opartych na ropie naftowej.

W Przemyśle Meblarskim

Wosk pszczeli w przemyśle meblarskim stosowany jest do konserwacji i polerowania drewnianych powierzchni, nadając im naturalny połysk i ochronę.

W Technologii

Wosk pszczeli w technologii: Stosowany jest w niektórych zastosowaniach jako substancja uszczelniająca i izolacyjna, szczególnie w urządzeniach wymagających nietoksycznych i naturalnych materiałów.

W Ogrodnictwie

Wosk pszczeli w ogrodnictwie: Używany do ochrony roślin, tworzenia naturalnych nawozów i jako środek przeciwgrzybiczny, co pomaga w ekologicznym utrzymaniu ogrodów.

W Produkcji Opakowań

Wosk pszczeli w produkcji opakowań: Wosk pszczeli jest używany do produkcji naturalnych, biodegradowalnych opakowań, np. do pakowania żywności, zastępując tradycyjne opakowania plastikowe.

Wosk pszczeli 5kg, podzielony na wygodne sztabki po 0,5kg

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.