skip navigation
Zoom Product 1
  • Zoom Product 1
  • Zoom Product 2

Miód Wielokwiatowy 1,20kg/900ml

Cena:
40.00/szt
Ilość:
Łącznie:
40.00

Sklep internetowy proponuje naturalny miód wielokwiatowy, w szklanym słoiku o pojemności 900ml.
Waga samego miody (netto) 1200g +-3%

Sklep internetowy oferuje Państwu Miód Wielokwiatowy, często nazywany miodem tysiąca kwiatów. Jest to najpopularniejszy rodzaj miodu. Składa się z nektarów z kwiatów kwitnących w określonym okresie czasu w określonym miejscu.

Zwykle pierwszy miód wielokwiatowy jaki wybrałem, składał się w dużej części z miodu akacjowego, nektaru z kruszyny, mniszka i innych roślin kwitnących w tym okresie.

Miód wielokwiatowy ma lekki i kremowy smak. Zmienia się on nieco w zależności od pory roku, ale ma zwykle lekko waniliowy smak z nutą dzikich kwiatów. Popularny wśród większości ludzi i odpowiedni dla dzieci ze względu na jego wyważony i łagodny smak.

Pochodzi od pszczół żerujących na wszelkiego rodzaju kwiatach.

W zależności od pory roku, miód wielokwiatowy może przejść od bogatej, ciemnej barwy toffi. kolor tego miodu po stężeniu zmienia się w głębszy odcień pomarańczy, do jaśniejszej, bursztynowej barwy. Często w świetle ma piękny odcień pomarańczy.

Zastosowanie miodu wielokwiatowego

Miód wielokwiatowy szczególnie dobrze nadaje się do stosowania jako kuracja skórna pomagająca w usuwaniu przebarwień, plam i trądziku. Jest również bardzo uniwersalny w różnych recepturach, takich jak: glazura do mięs, z sałatkami, ciastami, chlebami i herbatami…

Miód wielokwiatowy jest bardzo zróżnicowany w zależności od obszarów, którymi żywiły się pszczoły, mogą to być dzikie łąki, kwiaty leśne lub po prostu mieszanka dowolnej flory w okolicy.

Krystalizacja miodu wielokwiatowego

Proszę pamiętać, że miód surowy krystalizuje się i jest to naturalny proces, który zachodzi głównie dzięki naturalnej glukozie zawartej w miodzie surowym.

Należy pamiętać, że miód wielokwiatowy, jak każdy miód, nie powinien być podawany niemowlętom poniżej 1 roku życia. Miód zawiera pewne bakterie, które mogą być szkodliwe dla niemowląt.

Miód naturalny najlepiej przechowywać w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.

Uważam, że miód powinien być niepasteryzowany i w 100% naturalny. Dlatego sprzedaję całkowicie naturalny, niepasteryzowany, surowy miód.

Zdjęcie produktu jest reprezentatywne dla tego produktu. Kolor i faktura miodu może się różnić w zależności od pory roku i stopnia krystalizacji.

W naszym sklepie kupisz czysty naturalny miód wielokwiatowy. Sklep internetowy z miodem wielokwiatowym.

Sklep internetowy proponuje naturalny miód wielokwiatowy, w szklanym słoiku o pojemności 900ml.
Waga samego miody (netto) 1200g +-3%

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.